Figurgrupp porslin

Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin
Figurgrupp porslin

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, Putti med get, Neapel, porslin, förgylld och polykrom dekor, längd ca. 35 cm, höjd ca. 28 cm

Stor lagning, smärre skador

788121

2020-06-29