Satsbord 1950/60-tal
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1950/60-tal, teak, delvis fanerat, runda ben, höjd 53-50 cm, längd 55-34 cm, bredd 35,5x29 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar och vattenmärken på bordsskiva
788122
2020-07-01