Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1900-talets mitt, barockstil, mahognyfanér. 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 74, 73x46 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
788155
2020-07-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner