Byrå i barockstil

Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil
Byrå i barockstil

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1900-talets mitt, barockstil, mahognyfanér. 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 74, 73x46 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

788155

2020-07-01