Fåtölj
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, slutet av 1900-talet, Norge, svart läderklädsel, förkromat underede, snurrbar, rygghöjd ca 94, bredd 80, sitthöjd ca 45, fotpallens höjd ca 36, 55x45 cm
Bruksslitage
788159
2020-07-01