Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, 3-lådig, fanérad i bland annat mahogny, profilerad stenskiva, höjd ca 82, 53x90 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, nyckel finns att hämta vid utlämningen

788167

2020-07-01