Hörnvitrinskåp

Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, blandstil, tvådelad, ovandel med glasdörrar och två hyllplan invändigt, underdel med skåpsdörrar och ett bakomliggande hyllplan, dekor av intarsia, detaljer av mässing, höjd ca 184, bredd 75, djup 47 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, nyckel finns att hämta vid utlämningen

788169

2020-07-01