TV med skåp

TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp
TV med skåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TV-MÖBEL, "Centrum, typ 242 TV", AB Gylling & Co Stockholm, 1900-talets mitt, skåp fanérad med mahogny, höjd ca 90, 60x54 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador vid skåpshandtag, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

788177

2020-07-01