Matgrupp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MATGRUPP, 1900-tal, 7 dlr, bemålad, gustaviansk stil, bestående av: 4+2 stolar (Leksandsmodell), matbord, matbordets höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 55 cm
Bruksslitage, ojämna färger
788180
2020-06-30