Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, 7 dlr, bemålad, gustaviansk stil, bestående av: 4+2 stolar (Leksandsmodell), matbord, matbordets höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 55 cm

Bruksslitage, ojämna färger

788180

2020-06-30