Stolar rokokostil

Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil
Stolar rokokostil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, björk, skuren dekor, stoppad sits, sklädsel i läder, sitthöjd ca

Smärre ytskador, klädsel m fläckar

788194

2020-06-29