Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Motiv från Djurgården, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 55x75 cm
788207
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här