Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, betsad bok, ryggbricka samt sits klädda med rutig textil, bredd 72 cm, höjd 102 cm, sitshöjd 54/52 cm.

Bruksslitage, fläckar.

788208

2020-08-05