Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, betsad bok, ryggbricka samt sits klädda med rutig textil, bredd 72 cm, höjd 102 cm, sitshöjd 54/52 cm.
Bruksslitage, fläckar.
788208
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här