Hushållsvåg

Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HUSHÅLLSVÅG Eskilstuna, 10 kg, järn och metall, 1900-talets första hälft, höjd 33 cm.

Slitage, rost.

788219

2020-08-05