Bykkar koppar

Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BYKKAR, koppar, 1800-tal, diameter 62 cm, höjd inklusive benställning 57 cm.

Senare benställning, slitage, bucklor, bristningar.

788224

2020-08-07