Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BYKKAR, koppar, 1800-tal, diameter 62 cm, höjd inklusive benställning 57 cm.
Senare benställning, slitage, bucklor, bristningar.
788224
2020-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här