Soffbord mässing glasskiva

Soffbord mässing glasskiva
Soffbord mässing glasskiva
Soffbord mässing glasskiva
Soffbord mässing glasskiva
Soffbord mässing glasskiva
Soffbord mässing glasskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, slutet av 1900-talet, glasskiva samt underede av mässing, höjd ca 59, 130x70 cm

Bruksslitage, en svart plast del på ena benet saknas

788229

2020-07-01