Matgrupp Malmsten

Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", matgrupp, 9 dlr, Bodafors, 1900-talets andra hälft, ek, bordets mått höjd ca 74, diameter 115, stolarnas sitthöjd 47 cm, 2 iläggssivor vardera bredd 55 cm

Brukslitage, bordsskivan med ett hack, senare klädsel

788241

2020-06-29