Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

SKÅP, 1800/1900-tal, på baksidan märkt Bodafors stol och möbelfabrik Sandsjö, samt ytterligare en etikett och anilinstämpel, dörr med bakomliggande hyllor, låda underst, beslag i metall, stomme i bambu, svarvade fötter, 4 lösa hyllplan, nyckel saknas, höjd ca 177 samt 109x52 cm

Några revor i flätningen på ena kortsidan, nyckel saknas, nyckelplåten saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

788251

2020-07-04