Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
250 EUR
KORGSTOL, sk "Peacock chair", 1900-tal, flätad rotting, bredd 96 cm, höjd 138 cm.
Billnäs goes online
Bruksslitage, små skador
788257
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här