Påfågelstol

Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol
Påfågelstol

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

250 EUR

KORGSTOL, sk "Peacock chair", 1900-tal, flätad rotting, bredd 96 cm, höjd 138 cm.

Billnäs goes online

Bruksslitage, små skador

788257

2020-07-04