Gunghäst 1900-talets början

Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början
Gunghäst 1900-talets början

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft. målat trä, längd 102cm, höjd 89 cm, bredd 38 cm

Billnäs goes online

Krackelyr, färgbortfall, sprickor

788263

2020-07-04