Skänkskåp England

Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England
Skänkskåp England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÄNKSKÅP, med tallrikshylla, England, 1800-talets andra hälft, rödbetsad furu, svarvade dragknoppar, höjd ca 185, 149x41 cm

Slitage, torrsprickor, smärre skador

788271

2020-06-30