Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÄNKSKÅP, med tallrikshylla, England, 1800-talets andra hälft, rödbetsad furu, svarvade dragknoppar, höjd ca 185, 149x41 cm
Slitage, torrsprickor, smärre skador
788271
2020-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här