Schäslong senempire

Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire
Schäslong senempire

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHÄSLONG, 1800-tal, senempire, valnöt, skuren dekor, sitthöjd 39, längd 120 cm

Armstöd med mindre avslag, slitage, tyg med fläck

788275

2020-06-29