Flaskschatull England
2020-06-29
788278
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft, England, på hjul, invändigt bemålad, höjd 73, ca 44x44 cm
Nyckel saknas, fanerskador och slitage