Rudolf Carlborg akvarell

Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (2) Figurscener, signerade och daterade R Carlborg 1954, gouache, vardera ca 34x31 cm

788287

2020-06-30