Frimurarhänge armband armbandsur guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIMURARHÄNGE, i form av en murarslev samt emaljdekor av vinkelhake samt passare i blå emalj, ARMBAND, manglad pansarlänk, 18 k guld vikt ca 3,3 g
DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Sarcar Geneve, manuell, plexiglas, diameter 16 mm
Emalj med slitage, armband av vid en länkdel, verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor
788288
2020-07-02