Frimurarhänge armband armbandsur guld

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

FRIMURARHÄNGE, i form av en murarslev samt emaljdekor av vinkelhake samt passare i blå emalj, ARMBAND, manglad pansarlänk, 18 k guld vikt ca 3,3 g
DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Sarcar Geneve, manuell, plexiglas, diameter 16 mm

Emalj med slitage, armband av vid en länkdel, verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor

788288

2020-07-02