Piedestaler med stenskiva

Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva
Piedestaler med stenskiva

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER med stenskiva, 1 par, snarlika, 1900-talets andra hälft, förgylld och patinerad, fotavslutningar i form av tassar, höjd ca 67 cm

Mindre slitage

788299

2020-06-29