Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 155 x 133cm
Åldersrelaterat slitage, utan ram,
788312
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här