Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 155 x 133cm

Åldersrelaterat slitage, utan ram,

788312

2020-07-01