Bordslampa med plåtskärm
2020-06-29
788335
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, böjt skaft i mässing, bemålad plåtskärm, höjd ca 28 cm
Bruksslitage