Lergods Laholm

Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm
Lergods Laholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAHOLM, 2 dlr., glaserat lergods, 1900-talets mitt, vas med hänkel, monogramsignerad A.P., höjd ca 19 cm, skålen monogramsignerad S.P., höjd ca 5, 14x14 cm

Smärre glasyrbortfall

788344

2020-06-29