Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIANOPALL, 1900-talets mitt, underrede i betsad bok, uppfällbar sits klädd med "Anakreon" design Josef Frank, Firma Svenskt tenn, längd 60 cm, bredd 36 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage, senare klädd sits.

788345

2020-08-11