Fågelbur

Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur
Fågelbur

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅGELBUR, 1900-talets andra hälft, målat trä och ståltråd, en öppningsbar lucka, höjd 37 cm.

Rost och ålderrelaterat slitage.

788348

2020-08-08