Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk stil, fanerad med mahogny, mässingslister, stenskiva, tre lådor, bredd 80 cm, djup 44 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskador, skiva med kantnagg.

788354

2020-08-08