Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, fanerad med mahogny, mässingslister, stenskiva, tre lådor, bredd 80 cm, djup 44 cm, höjd 74 cm.
Bruksslitage, mindre fanerskador, skiva med kantnagg.
788354
2020-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här