Bordsdekorationer orientaliska

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st, orientaliska, 1900-talets fjärde kvartal, i form av bonsaiträd i bl a glas och ståltråd samt kruka i porslin, höjd 20 respektive 23 cm.

Något slitage.

788361

2020-08-05