Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, orientaliska, 1900-talets fjärde kvartal, i form av bonsaiträd i bl a glas och ståltråd samt kruka i porslin, höjd 20 respektive 23 cm.
Något slitage.
788361
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här