Just Andersen ljusstakar tenn 1930-tal

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

JUST ANDERSEN, 1 par, ljusstakar, tenn, 1930-tal, kolonnformade med klockformad fot på fyra fötter, höjd 21 cm.

Något slitage.

788362

2020-08-05