Désiré Grisard skulptur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÉSIRÉ GRISARD (1872-?): Skördande kvinna, skulptur, förgylld brons samt ben, signerad Grisard, monterad på marmorsockel, höjd ca. 26,5 cm
Bruksslitage, ena handen lagad/trasig, andra handen lös
788369
2020-06-29