Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 8 st., i form av figurer, ca 1950-tal, möjligen Bror Bonfils, Danmark, svartlackerad metall samt detaljer i rotting, höjd ca 30 cm
Bruksslitage
788386
2020-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här