Jan Stenvinkel oljemålning

Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning
Jan Stenvinkel oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Ingång från lustgården", signerad Stenvinkel, daterad á tergo 1986, olja på duk, ca 34x26 cm

788387

2020-06-29