Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, i form av figurer, 8 st, ca 1950-tal, möjligen Bror Bonfils, Danmark, svartlackerad metall samt detaljer i rotting, höjd ca 15-25 cm

Bruksslitage

788395

2020-07-07