502 - Broderad tavla 1800-tal

502 - Broderad tavla 1800-tal
502 - Broderad tavla 1800-tal
502 - Broderad tavla 1800-tal
502 - Broderad tavla 1800-tal
502 - Broderad tavla 1800-tal
502 - Broderad tavla 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAVLA, broderad på siden, märkt Ärkängelns offer till Mårten Grahn Senior, signerad CH Åberg, daterad 1806, dagermått ca 52 x 50 cm

Vissa åldersspår

788403

2020-08-21