Klubbat för:
1 600 SEK
4 000 SEK
TAVLA, broderad på siden, märkt Ärkängelns offer till Mårten Grahn Senior, signerad CH Åberg, daterad 1806, dagermått ca 52 x 50 cm
Vissa åldersspår
788403
2020-08-21