Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876): Porträtt av kvinna, signerad Lehman, olja på duk, ca 68x53 cm

788408

2020-06-29