Dagbädd 1960-tal

Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal
Dagbädd 1960-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, Moln-bäddar, Skattskär, 1960-tal, etikettmärkt Åke Fribyter, stomme i ek, fast stoppning, djuphäftade knappar, möbelklädsel i svart konstskinn, bredd ca 90, längd 195, höjd 45-50 cm

Smärre slitage

788410

2020-06-30