ANGELO MANGIAROTTI Tre chair Agapecasa
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000 SEK
ANGELO MANGIAROTTI, "Tre 3", stolar, 4 st, för Agapecasa, Italien, samtida, signerade samt stämpelmärkta, stomme i massiv svartlackerad ek, svart kärnläder, rygghöjd ca 80, bredd ca 53, sitthöjd ca 50 cm
Ingår i temaauktionen Italiensk Design
Smärre/obetydligt slitage,
788418
2020-07-30