ANGELO MANGIAROTTI Tre chair Agapecasa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000 SEK

ANGELO MANGIAROTTI, "Tre 3", stolar, 4 st, för Agapecasa, Italien, samtida, signerade samt stämpelmärkta, stomme i massiv svartlackerad ek, svart kärnläder, rygghöjd ca 80, bredd ca 53, sitthöjd ca 50 cm

Ingår i temaauktionen Italiensk Design

Smärre/obetydligt slitage,

788418

2020-07-30