Anne Nilsson champagneglas Clown
2020-06-30
788420
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNE NILSSON, "Clown", champagneglas, 6 st., Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 27 cm
Spår av etikettmärkning