Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
ANNE NILSSON, "Clown", champagneglas, 6 st., Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, delvis etikettmärkta, höjd ca 27 cm
Spår av etikettmärkning
788420
2020-06-30