503 - Broderad tavla

503 - Broderad tavla
503 - Broderad tavla
503 - Broderad tavla
503 - Broderad tavla

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAVLA, broderad på siden, märkt Vue d´un Lavoir et du Couvent de Grotta Ferrata, monogramsignerad A S M, 1800-tal, dagermått ca 35 x 41 cm

Vissa åldersspår

788421

2020-08-21