503 - Broderad tavla
Valmis
2020-08-21
788421
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TAVLA, broderad på siden, märkt Vue d´un Lavoir et du Couvent de Grotta Ferrata, monogramsignerad A S M, 1800-tal, dagermått ca 35 x 41 cm
Vissa åldersspår