504 - Broderad tavla

504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla
504 - Broderad tavla

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAVLA, broderad på siden, scen ur 1:a mosebok, signerad E M Svanberg, daterad 1829, dagermått ca 39 x 48 cm

Vissa åldersspår

788425

2020-08-21