Docka Japan
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
DOCKA, 1900-talets första hälft, Japan, bärande Kimono, höjd ca 41 cm
Kuntoraportti
slitage, stora sprickor i huvud samt ben
788437
Päivämäärä:
2020-07-05