Docka Japan

Docka Japan
Docka Japan
Docka Japan
Docka Japan
Docka Japan
Docka Japan

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

DOCKA, 1900-talets första hälft, Japan, bärande Kimono, höjd ca 41 cm

Kuntoraportti

slitage, stora sprickor i huvud samt ben

788437

Päivämäärä:

2020-07-05