Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, 1960-tal, bestående av: bord, stolar, 8 st., bordet stämplat S K E Edsbyverken november 1963, ek, stolarna med svart konstskinn, höjd ca 77 samt 200x95 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

788439

2020-07-05